Travel to the Universe

سلام.

بعد از یک مراقبه این چیا به ذهنم اومد گفتم بنویسمش شاید براتون جالب باشه!

 

همه ما در دنیا، توسط نسخه از خودمان، که در سطوحی بالاتر از زمین وجود دارد هدایت و کنترل می شیم.
یعنی هرکسی خدای خودش هست و خلق زیبایی یا زشتی بستگی داره که نسخه دیگری از خودهای دیگر چه تصویری برای شما ایجاد کرده باشند که میشه دنیای شما، حال شما و جایی که الآن هستید.
و همه ما، به طریقی باهم در هدایت و آفرینش هستی کمک می‌کنیم. گاهی که از هم غافل میشیم به بدبیاری تبدیل می شه گاهی هم به‌موقع به هم کمک می‌کنیم و روزهای خوب و یا به قولی شانس به وجود می یاد همه ما در کنار هم هستی تشکیل دادیم و هیچ‌کس از دیگری جدا نیست.
ما انتخاب کردیم که در این سیاره باشیم و از زندگی در این سیاره لذت ببریم!
هدف از وجود ما : زندگی کردن زندگی کردن و زیست هست … وقتی زندگی می‌کنیم پس وجود داریم.
هرکسی آغاز و مبدأ خودش را داره که در ابتدا یک نقطه سفید بود و با تصوراتش اون رو تبدیل به یک باغ سبز می‌کنه!
هر وقت دنیا رو خوب شناختیم یا خود بالایی ما تصمیم گرفت از این دنیا خارج می شیم، به یک سطح و لایه بالاتر از هستی بی‌پایان منتقل می شیم! با یک سری تجربه‌ یات و محیط های متفاوت…. و این تکامل سرانجام به جای میرسه که شما به یک نقطه روشن در هستی تبدیل میشی و بعد از اون خاموشی به وجودمی آید  و دوباره برمی‌گردیم به نقطه اول اساس دنیا همین هست بودن نبودن روشنی تاریکی. نمی دونم چه شکلی هست فقط می دونم خیلی ساده و خسته کننده ست. آدم های خوب انرژی‌های پرتحرک‌تر و روشن‌تری هستند و آدم‌های بد درواقع خاموشی و یا سطح پایین از انرژی هستند که دوست ندارند درحرکت باشند و مدام درصدد آرام کردن خودشان هستند.
درنهایت خود واقعی ما در مکان‌هایی حفره مانندی حبس شده‌ایم اطرافمان مدارهایی از رنگ‌های بیشتر به رنگ  بنفش و مشکی وجود داره و توی هر کدو مش نگاه می‌کنیم یک سطح از زندگی در یک نقطه خاص هستی تعلق دارد و ما چیزی نیستیم جز فکر فقط. یعنی فقط می تونیم ببینیم و بشنویم.
گیاهان و طبیعت و محیط اطراف ما (یعنی دنیای پیرون ما) ساخته ذهن و تصور ما هستند ولی چون شاهکاری از بقیه نسخه‌های سطح بالای ما هستند قابل‌پرستش و احترام هستند.
در یک‌کلام شما بندگان خوب ما هستید و شکر گذار باشید. زندگی کنید تا وجود داشته باشید درنهایت پس از رفتن به لایه و سطح‌های بالاتری از زندگی شما تبدیل به یک روشنایی میشید و دوباره به لایه‌های پایینی برمی‌گردید. دنیای موازی یعنی شما هم‌زمان در سطح‌های پایین‌تر که دارید زندگی می‌کنید ممکن در لایه و سطح‌های بالاتر هم زندگی کنید. دنیای فقط تصور هست و تصویری از آنچه تصور می کنیم.

نیما سالاری –  چهارم فروردین 99   99.01.04  – سفر به هستی Travel to the  Universe

 

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال و , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *